AutoLider

Авторозбірка легкових авто та вантажівок TIR

AutoLider, Авторозбірка легкових авто та вантажівок TIR

В сучасному світі автомобіль давно став незамінним помічником людини. Але чим складніших механізм, тим більше можливостей виходу з ладу окремих його деталей. Це не лише втрата комфорту від водіння, але й загроза безпеці водія та пасажирів. Регулярний технічний огляд автомобіля, та заміна зношених запчастин просто необхідна, і в такий момент автовласники опиняються перед непростим пошуком надійного магазину, де можна буде придбати нові запчастини

Останнім часом велику популярність на ринку завоювали вживані запчастини. В умовах економічної нестабільності кожен намагається зберегти свій сімейний бюджет, тому бу деталі стали вельми затребуваними. Крім того виявилося, що окрім невисокої вартості вони мають суттєву перевагу над китайськими аналогами, оскільки значно надійніші, і не мають жодних проблем з сумісністю з Вашим автомобілем.

Авторозбірка AutoLider розпочинала свій шлях з декількох автомобілів, а на сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент запчастни на більшість автомобілів японських, німецьких, корейських та китайських брендів. Ми працюємо лише з автомобілями, пригнаними з Європи, які не мали пробігу по Україні. Це дає нам суттєву перевагу, адже ні для кого не секрет, що чим кращі умови, в яких експлуатується авто, чим вища якість пального, тим менше зношуються його деталі.

Наша розбірка оснащена сучасним технічним обладнанням, яке абсолютно необхідне для демонтажу деяких запчастин автомобіля. Наші спеціалісти з багаторічним досвідом роботи на ринку автозапчастин можуть надати Вам детальні консультації по підбору деталей для Вашого автомобіля. Ми співпрацюємо з усіма популярними транспортними компаніями, а всі деталі зберігаються на нашому складі, тому Ви можете розраховувати на максимально оперативне виконання Вашого замовлення.

Звертайтеся, ми раді кожному клієнту!

Навігація